20 sentyabr, 2024 7108 Baxış
20 sentyabr 2024-cü il tarixində Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyinin Biofizika İnstitutunda elmlər doktoru hazırlığı üzrə b.ü.f.d., dos. Ruhiyyə Quliyevanın attestasiyası keçirilib.
İclası giriş sözü ilə Attestasiya Komissiyasının sədri b.e.d. Kərim Quli oğlu Qasımov araq, doktorantın hesabatını dinləmək üçün elmlər doktoru (qiyabi) hazırlığı üzrə dos. Ruhiyyə Quliyevaya söz verib.
Doktorantın çıxışı dinlənildikdən və ona verilən suallar cavablandırıldıqdan sonra, AR ETN Biofizika İnstitutunun doktorantının 2024-cü il üzrə attestasiyasının məqbul hesab edilməsi qərara alınıb.

20 сентября, 2024 7107 Просмотров
20 сентября 2024 года в Институте Биофизики Министерства Науки и Образования Азербайджанской Республики прошла аттестация по подготовке доктора биологических наук, доцента Рухьи Гулиевой.
Заседание открыл председатель Аттестационной комиссии, д.б.н Керим Гасымов, предоставив слово докторанту заочного обучения Рухье Гулиевой для отчёта.
После выступления докторанта и ответов на заданные ей вопросы, было принято решение считать аттестацию докторанта Института Биофизики за 2024 год удовлетворительной.