20 sentyabr, 2024 7108 Baxış
20 sentyabr 2024-cü il tarixində Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyinin Biofizika İnstitutunda elmlər doktoru hazırlığı üzrə b.ü.f.d., dos. Ruhiyyə Quliyevanın attestasiyası keçirilib.
İclası giriş sözü ilə Attestasiya Komissiyasının sədri b.e.d. Kərim Quli oğlu Qasımov araq, doktorantın hesabatını dinləmək üçün elmlər doktoru (qiyabi) hazırlığı üzrə dos. Ruhiyyə Quliyevaya söz verib.
Doktorantın çıxışı dinlənildikdən və ona verilən suallar cavablandırıldıqdan sonra, AR ETN Biofizika İnstitutunun doktorantının 2024-cü il üzrə attestasiyasının məqbul hesab edilməsi qərara alınıb.

20 September, 2024 7109 Views
On September 20, 2024, the attestation of PhD in Biology, Assoc. Ruhiyya Guliyeva, for doctoral preparation took place at the Institute of Biophysics of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan.
The meeting was opened by the Chairman of the Attestation Commission, Doctor of Biological Sciences, Kerim Guli oglu Gasimov, who gave the floor to Associate Professor Ruhiyya Guliyeva, who is pursuing a part-time doctoral degree, to present her report.
After listening to the doctoral candidate's presentation and addressing the questions posed to her, it was decided to consider the attestation of the doctoral candidate from the Institute of Biophysics for 2024 as satisfactory.